Kariéra

Společnost SOTILA s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na tyto pozice:

Prodavač / prodavačka - pobočka Teplice

Společnost SOTILA s.r.o. přijme do prodejny v Teplicích, ul. Emílie Dvořákové č.p. 1630, dalšího člena svého prodejního týmu:

                          PRODAVAČE / PRODAVAČKU

Pracovní náplň:

  • budete komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost
  • čeká Vás pestrá práce, kromě prodeje zákazníkům budete doplňovat a oceňovat zboží
  • rozhodně nebudete sedět celý den za pokladnou
  • budete pracovat v jednosměnném provozu, pouze ranní směny PO – PÁ od 7:00 do 16:00

Váš profil:

  • příjemné a vstřícné vystupování Vám není cizí
  • k práci přistupujete zodpovědně se zájmem a s nasazením
  • uvítáme zkušenosti v obchodu, nejsou pro nás však rozhodující
  • z Vaší strany uvítáme časovou flexibilitu a týmovost
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • nástupní mzda 20.000,- Kč s možností dalšího růstu
  • trvalý pracovní poměr s osmihodinovou pracovní dobou
  • stravenky v hodnotě 90,-Kč
  • Flexi pass -  na relaxaci, dovolenou či kulturu a sportovní vyžití
  • Sick days – 3 volné dny nad rámec dovolené
  • seriózní jednání v pracovním vztahu
  • získání nových prodejních zkušeností s technickou odborností
  • všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme

Jiné sdělení:

  • Termín nástupu: co nejdříve, dle vzájemné dohody

Vzbudili jsme Váš zájem?

  • Vaše přihlášky do výběrového řízení zašlete na email: info@sotila.cz